Müşteri Memnuniyeti


"İhtiyacınıza yönelik ürün ve hizmetler."

Müşterilerimiz ile ilişkilerimizde karşılıklı güvene dayalı bir değer oluşumunu önemsiyoruz. Metsan Endüstriyel Yapıştırıcılar olarak bir marka ortaya çıkardığımızda bu marka ile müşterilerimize güven aşılamayı, ürün ile müşterilerimiz arasında bir bağ oluşturmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin markamız ile ilgili memnun oldukları yönleri, beklentileri, satın alma sırasında ve sonrasında yaşayabileceği sorunlar gibi geri bildirim yoluyla aldığımız bilgileri göz önüne alarak yenilik yapmayı, ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmeyi hedefliyoruz.

Müşterilerimizin gerçekten neye ihtiyacı olduğunu anlamak ve bu ihtiyaca yönelik olarak ürün ve hizmet sunmak bizim önceliğimiz. Müşteri ziyaretleri ile talepleri birebir olarak dinliyoruz. Kaliteli ürün, kaliteli teknik hizmet anlayışından ödün vermeyen teknik kadromuz ve saha uzmanlarımız ile tüm Türkiye’de bugüne kadar yirmi bini aşkın işletmede uygulamalı tanıtım faaliyetleri gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Yıllık olarak planlanan eğitim seminerlerimiz ve uygulamalı eğitim programlarımız ile kendimizi devamlı yeniliyor ve geliştiriyoruz. Yalnızca firma personelimize destek sağlamakla kalmıyor, yurtiçi ve yurt dışındaki bayilerimize de sürekli olarak teknik destek sağlıyoruz.

Birlikte hızlı, pratik ve kalıcı çözümler üretebilmek adına deneyimli kadromuz, uzun yıllara dayanan tecrübemiz, teknik bilgi donanımımız ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz.

Teknik Danışma Hattı : +90 444 0 649
Çalışma Saatleri : 07:30 - 17:30 (GMT+3)
Çalışma Günleri : Pazartesi - Cuma