EMS Force Anaerobik Ürünlerimiz NSF Nonfood Compounds Sertifikasını Aldı


"Anaerobik yapıştırıcı ürünlerimizin artık NSF Nonfood Compounds standardına uygun olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz. ”

Kuzey Amerika'da gıda üretim ve dağıtımı için gerekli standart olan NSF Nonfood Compounds standardı contalar, yağlayıcılar, yapıştırıcılar gibi birleştirme ve sızdırmazlık ürünleri de dahil olmak üzere borular, hortumlar, bağlantı parçaları ve sıhhi tesisat cihazları gibi birçok ürünün sağlık kriterlerini belirler.

NSF işareti, halk sağlığı yetkilileri ve gıda kuruluşları tarafından ürün kalitesinin ve sağlamlığının bir sembolü olarak kabul edilmektedir. Kullanıcılar gıda üretim ve dağıtım hatlarına zararlı maddelerin karışmadığından emin olmak ister. Bu nedenle lider markalar ürünlerinden gıdaya zararlı kimyasal geçişi olmadığını kanıtlayan NSF sertifikasını almaya çalışmaktadır.

EMS Force Anaerobik yapıştırıcıların içeriğindeki kimyasal maddelerinin ABD ve Kanada'daki gıda üretim ve dağıtım ürünleri için yasal gereklilikleri karşıladığını ve birçok diğer ülkenin de test gereksinimlerini karşıladığını bildirmekten memnuniyet duyarız.  

Ürünlerimizin kaydını gösteren NSF sayfasını ziyaret etmek için lütfen tıklayınız.

Teknik Danışma Hattı : +90 444 0 649
Çalışma Saatleri : 07:30 - 17:30 (GMT+3)
Çalışma Günleri : Pazartesi - Cuma